Galerie

Black Bulls Camp 2023
3. - 7.7.2023

Začátkem července proběhl první ročník příměstského airsoftového kempu pod názvem Black Bulls Camp 2023. Celá akce probíhala v prostoru Warfield CQB Hladíkov v Pardubicích. Součástí celotýdenního programu byly mimo nácvik standardních taktik a postupů, případně přežití také soutěže jednotlivců i družstev – fyzické rychlostní soutěže, střelby na cíl a mnoho dalšího. Pro oživení týdne jsme také navštívili hasičárnu profíků v Chrudimi, která spadá pod Hasičský Záchranný sbor Pardubického kraje a taky si na vlastní kůži vyzkoušeli slaňování na skalách ve Škrovádu.

Akce operace Novi dan
5. - 7.5.2023

Scénářovka v režii Black Bulls Soldiers Pardubice. Děkujeme všem zúčastněným týmům a jednotlivcům. Zároveň již nyní chystáme pokračování na příští rok.

Akce Pilot I - 25.3.2023

Klasická akce s několikaletou historií organizována ze strany Warfiled Pardubice, Hladíkov. Fotografie jsou ve vlastnictví organizátorů akce a nezachycují pouze členy BBS Pardubice.

Trénink - 18.3.2023

V daném termínu proběhl první trénink v roce 2023, se zaměřením na procvičování CQB a zelené taktiky. Zároveň jsme mezi námi přivítali nové zájemce o členství v jednotce Black Bulls Soldiers.