Naše projekty

Kempy

Příměstské kempy pro děti

Pro letošní rok otevíráme dva termíny pro letní airsoftový příměstský kemp! A to začátkem července, následně pak v polovině sprna 2023. Své ratolesti budete moci přihlásit již v polovině února - sledujte náš Facebook pro bližsí informace.

Akce

Airsoftové akce

Z předchozích let za sebou již máme organizaci několika jednodenních airsoftových akcí, a to zejména v prostoru Warfield Hladíkov u Pardubic. Pro rok 2023 jsme si ukousli mnohem větší sousto a na začátku května plánujeme kontinuální, 24 hodin trvající akci s názvem operace "Novi dan". Budeme rádi, když se tam s vámi setkáme!

Dílenská tvorba

Výroba Replik a vybavení

Máme mezi sebou chlapy nejedné profese a to nám umožňuje jít směry, o kterých se jiným jen zdá. S tím je spojená například výroba airsoftových replik, či opravy vybavení, jakým je například naše polní kuchyně. Pilotním projektem našeho "zbrojaře" je výroba funkční airsoftové repliky těžkého kulometu M2 Browning. Aktuálně se nachází ve fázi kovoobrábění a kompletace těla. Těšíme se na výsledek, ale již nyní je z výrobní fáze jasně patrné, že nepůjde o žádnou hračku pro slečinky. No posuďte sami: