Buď jedním z nás!

Aktuálně otevřené pozice:

Jedná se o pozice samostatné, nebo o kombinované odbornosti.

Nábor pro rok 2023 je v plném proudu a místa se rychle plní.

Z kapacitních důvodů, abychom byli schopni nové rekruty kvalitně vycvičit a začlenit do struktur naší jednotky, máme z celkových 8 náborových míst volná již pouze poslední místa 3.

Co očekáváme:

Skromnost spojenou s ochotou naslouchat. Tvůj zájem o airsoft a MILSIM, také očekáváme, že budeš platným členem týmu.

Dále:

Co ti nabízíme:

Tréninkový plán, jasnou komunikaci a férové jednání. Zázemí zapsaného spolku a postupnou integraci do týmové struktury.

Dále:

Letošní rok je u nás také spojený se změnami, první z nich se týká opuštění následování (reenacting) americké 10th Mountain Division a přechod k vlastnímu konceptu jednotky kontraktorů západního střihu, kdy přicházíme s novým logem, webovými stránkami a také nově vše zaštiťuje zapsaný spolek. S tím je také spojená celková reorganizace, a to jak na úrovni velení, tak v rámci jednotlivých fire teamů. 

Disponujeme také zázemím v podobě velitelského stanu 5x5m, vlastní polní kuchyní a elektrocentrálou. V letošním roce plánujeme dokončit výrobu funkční airsoftové repliky kulometu M2 Browning (věř nám, že to bude masakr!) a chtěli bychom našetřit finance na jednotkové vozidlo.

Je toho mnohem, mnohem víc! Proto neváhej a pro více informací nás kontaktuj, nebo se rovnou přihlaš do našeho začleňovacího programu. Máš několik možnosti – buď zde přes kontaktní formulář, nebo skrze soukromou zprávu na našem Facebooku, nabízí se ti i poslední možnost a tou je zaslat nám e-mail na adresu: info@blackbulls.cz.